Navigace: Cestování » Dovolená » Tunisko dovolená » Bizerta dovolená

Bizerta dovolená

Levná dovolená Bizerta

V naší pestré nabídce dovolených v Bizertě si vyberte tu, která je pro Vás nejzajímavější. Dobře si prohlédněte množství termínů a lokalit, které se Vám nabízí, a najděte mezi nimi levnou dovolenou v Bizertě, která je šitá na míru právě pro Vás. Jakmile Vám nějaká nabídka zájezdu do Tuniska padne do oka, zbytečně neváhejte a rezervujte si ho na našich stránkách.

Foto
Informace
Od
Do
Cena
Omlouváme se, ale momentálně není pro tuto lokalitu v nabídce žádný zájezd. Vyberte si jinou zemi či destinaci.

Dovolená Bizerta

dovolená BizertaCentrem turistických oblastí nejen v Tunisku zpravidla bývají dříve důležité přístavy, což je případ i Bizerty, významného města rozkládajícího se na severním pobřeží. Jedná se o jedno z větších měst přímo u moře, tedy s mnoha čistými písčitými plážemi, především na severu a východě města. Lokalitu je možné doporučit těm, kteří se obávají toho, jak budou zvládat velmi vysoké teploty. Ty totiž zde na severu nepanují a i v létě se pohledem na teploměr dozvíte hodnoty maximálně okolo 30 stupňů - dovolená Bizerta je tedy možností i pro chladnokrevnější z nás. Podívejte se na aktuální počasí.

Vedle mírnějšího klimatu je výhodou dovolené v Bizertě i snadná dostupnost hlavního města Tunis. Vzdálenost mezi nimi je pouhých 70 km a jsou propojeny dálnicí. Cesta tedy zpravidla netrvá déle než hodinu.

Bizerta jako taková je poznamenána islámskou architekturou, vhodná je i pro milovníky potápění. Na dně se totiž dají najít desítky zajímavých lastur a ústřic. Za zájezd do Bizerty navíc ušetříte, v porovnání s jižnějšími středisky jako je Hammamet jsou zde totiž o poznání nižší ceny.